Jaunumi

Biznesa augstskolas Turība grāmatas

Esam parakstījuši līgumu par sadarbību ar Biznesa augstskolu Turību un tās izdotās grāmatas ir nopērkamas pie mums!

Biznesa augstskolai Turība ir sava izdevniecība, kurā jau vairāk nekā 20 gadus tiek izdotas grāmatas, kas kalpo par mācību materiālu ne tikai Turības, bet arī citu augstskolu studentiem. Starp grāmatu autoriem ir arī augstskolas pasniedzēji, kuri ir dažādu jomu eksperti.

Izdevniecība piedāvā grāmatas par dažādām tēmām – uzņēmējdarbību, tiesību zinātni, tūrismu, komunikāciju u.c.

Naura Gekiša grāmatas

Biblion.lv tagad ir nopērkamas dzejnieka Nuara Gekiša dzejoļu krājumi. Autors pats par sevi saka: “Es vēlētos, kaut spētu radīt tik brīnišķīgus tekstus, kā Alfrēds Krūklis vai Ziedonis Purvs, kuru vārsmas tikušas izmantotas skaistās un populārās dziesmās, kas nekad neapnīk un tiek katru dienu atskaņotas radio, tas ir mans ideāls, kuru es ļoti gribētu sasniegt. Es mīlu skaistu dzeju, tāpat kā klasisko un arī šlāgermūziku un bez tām abām – bez dzejas un mūzikas – dzīve man vairs nespētu sagādāt prieku. Ja man jautātu: ‘’Kāds tu esi?’’ Droši vien pati godīgākā iespējamā atbilde skanētu: ‘’Vecmodīgs, konservatīvs pesimists, bet romantiķis.’’”
Vairak par autoru lasiet mūsu mājas lapas autoru sadaļā.

Aleksandra Pelēča lasītava

Ar prieku paziņojam, ka jau tuvākajā nākotnē pie mums būs atrodamas arī „Aleksandra Pelēča lasītava” izdotās grāmatas!

Aleksandra Pelēča lasītava” izdod retas e-grāmatas, veicina nacionālas nozīmes kultūras mantojuma un dzejnieka Aleksandra Pelēča literārā mantojuma apzināšanu un saglabāšanu, sniedz sabiedrībai informācijas pakalpojumus, palīdz realizēt interesantas idejas (izdevumi nelielos metienos), piedalās mutvārdu vēstures apkopošanas un novadpētniecības darbā. Iesaistās bibliotēku, grāmatnīcu, muzeju, tūrisma un informācijas centru, kultūras un izglītības iestāžu sadarbības programmās.

„Aleksandra Pelēča lasītava” dibināta 2000. gadā – „Triju zvaigžņu” ordeņa kavaliera, Talsu novada dzejnieka Aleksandra Pelēča (1920 – 1995) 80. jubilejas gadā. „A. Pelēča lasītava” ir 1999. gadā atbalstītā projekta „Skrīnis” radošās grupas darbības turpinājums. Organizācijas dibināšanas iniciatori mēnešraksta „Skrīnis” veidotāji Māris Arbidāns un Zigurds Kalmanis.

Kopš dibināšanas Lasītava sadarbojas ar Lībagu pagasta Dižstendes bibliotēku, Valsts Stendes selekcijas stacijas Zinātnisko bibliotēku. „Aleksandra Pelēča lasītavai” ir sava grāmatu kolekcija. Daļēji tās nāk no dzejnieka Aleksandra Pelēča un Lasītavas biedru personiskajām bibliotēkām, bet prāvāko skaitu devuši ziedotāji (trimdas latvieši Vilis Miķelsons, Viktors Zemesarājs, Ilze Zīverte, Aina Zemdega, literatūrzinātnieks Ilgonis Bērsons, dzejniece Monika Zariņa u.c.).

Talsu pilsētas dome 2002. gadā Lasītavu apbalvoja ar dzejnieka Aleksandra Pelēča vārdā nosaukto prēmiju, ko piešķir par augstvērtīgiem darbiem prozā, dzejā, publicistikā, literatūrzinātnē, kas veltīti Talsu pilsētai un novadam (Kārlis Draviņš – „Gadījuma dzejoļi”, Talsu novada literātu dzejas kopkrājums „Mani kaķi ir zaļi”), kā arī par ieguldījumu A. Pelēča daiļrades pētniecībā un popularizēšanā (nepublicētie dzejoļi krājumā „Bērzu grāmata” (pdf e-grāmata), runu, rakstu un publikāciju krājums „Laime ir zemas barakas izskatā”).
Lasītava 2003. gadā saņēma Latviešu preses biedrības (ASV) atzinības diplomu par mākslinieciski augstvērtīgiem izdevumiem.

„A. Pelēča lasītava” izdod retas e-grāmatas, veicina nacionālas nozīmes kultūras mantojuma un dzejnieka Aleksandra Pelēča literārā mantojuma apzināšanu un saglabāšanu, sniedz sabiedrībai informācijas pakalpojumus, palīdz realizēt interesantas idejas (izdevumi nelielos metienos), piedalās mutvārdu vēstures apkopošanas un novadpētniecības darbā.

EZERROZES GRĀMATAS

Esam panākuši vienošanos par sadarbību ar izdevniecību EZERROZES GRĀMATAS.

Ezerrozes grāmatas ir viena no aktīvākajām izdevniecībām Latvijā. Saskaņā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas statistiku, tā, ar 60 izdotām grāmatām, 2019. gadā bija 5. lielākā izdevniecība Latvijā pēc izdoto nosaukuma skaita, apsteidzot tādas zināmas izdevniecības kā Jumava, Jāņa Rozes apgāds un Egmont Latvija.

Jau tuvākajā laikā meklējiet EZERROZES GRĀMATAS izdotās grāmatas mūsu lapā!

Jauns serveris

Lai paātrinātu mūsu lapas darbību, esam pārvietojuši to uz jaudīgāku un ātrāku serveri. Tagad tās lietošana ir vēl patīkamāka!

Jauni mājas lapas uzlabojumi sekos!

Sākam darbu!

Biblion, grāmatnīca, grāmatu veikals, grāmatas

Biblion.lv ir ambiciozs projekts, kura mērķis ir padarīt pieejamas grāmatas, kas citādi nebūtu pieejamas. Tās ir grāmatas, kuras jau ir izpārdotas, grāmatas, kuras ir izdotas kādu laiku atpakaļ un vairs nav nopērkamas, grāmatas, kuru autori ir mazāk zināmi un līdz ar to to grāmatas netiek tirgotas un reklamētas!

Mēs to varam, jo grāmatas iespiežam izmantojot digitālās drukas tehnoloģijas. Pateicoties tām, mēs varam izdrukāt un iesiet grāmatu pat vienā eksemplārā pāris dienu laikā! Absolūti lielākais vairums grāmatu, kas ir redzamas mūsu veikalā, to pasūtīšanas brīdī nemaz nav nodrukātas, mums ir tikai šo grāmatu drukas faili. Tikai tad, ja kāds tās pasūtīs, mēs tās nodrukāsim, iesiesim un piegādāsim!

Un vēl. Pateicoties mūsu tehnoloģijām, lielai daļai no mūsu piedāvātajām grāmatām mēs varam ļaut Tev izvēlēties sējuma veidu. Ja vēlies lētāku grāmatu – iesiesim Tev mīkstajos vākos, vēlies skaistāku un izturīgāku grāmatu, nekādu problēmu – būs cietajos vākos. Dažām grāmatām varam piedāvāt arī grāmatu elektroniskās versijas.

Ļoti ceram, ka Tev pie mums patiks!