Privātuma politika

Privātuma politika

Par mums

Mūsu vietnes adrese ir: https://biblion.lv, kuru uztur SIA “Drukātava”

Kādus personas datus mēs apkopojam un kāpēc mēs to apkopojam

Komentāri

Kad apmeklētāji atstāj komentārus mūsu vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāru veidlapā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu surogātpasta atklāšanai.

Mediju faili

Ja augšupielādējat attēlus tīmekļa vietnē, Jums jāizvairās no attēlu augšupielādes ar iegultiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izgūt jebkādus atrašanās vietas datus no attēliem tīmekļa vietnē.

Sīkdatnes

Ja jūs atstājat komentāru mūsu vietnē Jūs varat izvēlēties, vai saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un tīmekļa vietni sīkdatnēs. Tas tiek darīts jūsu ērtībām, lai Jums nav jāaizpilda visa informācija vēlreiz, atstājot citu komentāru. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatām pagaidu sīkdatni, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkdatnes. Šī sīkdatne nesatur personas datus, un tiek dzēsta, aizverot pārlūkprogrammu.

Piesakoties mūsu vietnē, mēs izveidojam vairākas sīkdatnes, kurās saglabājam pieteikšanās informāciju un Jūsu ekrāna displeja izvēli. Pierakstīšanās sīkdatnes tiek saglabātas divas dienas, un ekrāna iestatījumu sīkdatnes tiek saglabātas gadu. Ja izvēlēsieties “atcerēties mani”, sīkdatnes ar Jūsu pieteikšanās informāciju tiks uzglabātas divas nedēļas. Dzēšot savu konta, arī visas pieteikšanās sīkdatnes tiks dzēstas.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāta papildu sīkdatne. Šī sīkdatne neietver personas datus, tajā tiek saglabāts ieraksta, kuru rediģējāt, identifikācijas numurs. Tā tiek uzglabāta 1 dienu.

Iegulto saturu no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegulto saturu (piem., videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturu no citām mājas lapām uzvedas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu tīmekļa vietni.

Šīs tīmekļa vietnes var apkopot datus par Jums, izmantot sīkdatnes, iegult papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt Jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, tostarp izsekot Jūsu mijiedarbībai ar iegulto saturu, ja Jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Cik ilgi mēs saglabājam Jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti nenoteiktu laiku.

Lietotājiem, kas reģistrējas mūsu tīmekļa vietnē, mēs saglabājam personisko informāciju, ko tie sniedz savā lietotāja profilā. Visi lietotāji var skatīt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju jebkurā laikā (izņemot lietotājvārdu). Vietnes administratori var skatīt un rediģēt informāciju.

Kādas tiesības Jums ir rīcībai ar Jūsu datiem

Ja Jums ir konts šajā vietnē, vai ir esiet atstājuši komentārus, Jums ir tiesības pieprasīt visu saglabāto Jūsu personas datu kopiju. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu jebkādus saglabātos Jūsu personas datus. Datu dzēšanas pieprasījums netiek attiecināts uz datiem, kuri mums jāglabā saskaņā ar likumu prasībām.

Kur mēs nosūtām Jūsu datus

Apmeklētāja rakstītos komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu spam atklāšanas pakalpojumus.